Taşınmadan En İyi Şekilde Faydalanmak

Ağustos 2020

Daha fazla içerik için

Helge Skodvin

Bill Wiseman ciddi bir tereddüt yaşıyordu. Wiseman, McKinsey’nin Seattle ofisinde çalışmaya başladıktan iki yıl sonra eşi Okinawa’da bir iş teklifi almıştı. Şimdi ABD merkezli bir danışman olarak kalmak veya şirketinin Güney Kore’deki ofisinde açık olan bir çalışan bağlılığı yöneticiliği pozisyonuna geçmek arasında bir karar vermesi gerekiyordu. Wiseman eşinin bu terfisinden memnun olmasına ve onunla olmak istemesine rağmen Kore kültürünü ve dilini hiç bilmiyordu ve Asya’ya taşınmanın kariyerine zarar verebileceğinden korkuyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş