Strateji Pazarlama Olduğunda

Aralık 2013

Daha fazla içerik için

Kevin Van Aelst

Günümüzde kaynak kullanımı, üretim ve lojistik gibi üretime dönük faaliyetlerin pek çok sektörde metalaştırıldığı ya da dış kaynaklarla yapıldığı, bir sır değil. Buna karşılık, müşterilerin maliyet ve risklerini azaltmayı hedefleyen tüketime dönük eylemler, değer yaratımını ve rekabet avantajını güçlendirici faktörler olarak yükselişe geçiyor. Bir tüketicinin bir kutu Coca-Cola satın aldığını düşünelim. Tüketici bir süpermarkette ya da üyelik gerektiren bir toptan satış mağazasında bu içeceği...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş