“Şirketlerin Hayatta Kalmak için ESG Meselelerini Etkin Yönetmeleri Kritik”

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

20 yılı aşkın süredir sürdürülebilirlik ve etki stratejileri üzerine hem ulusal hem uluslararası düzeyde çalışmalar yürüten Kerem Okumuş, kurucu ortağı ve CEO’su olduğu S360’ta şirketlere ve kurumlara sürdürülebilir politikaların, sosyal etki ve fayda odaklı stratejilerin uygulanmasına yönelik destek oluyor. Çeşitli kurumların yönetim kurullarında görev almanın yanında birçok organizasyona da liderlik eden Okumuş özellikle Türkiye’deki şirketlerin ESG konularına yaklaşımları, performansları, ESG odaklı stratejiler benimsemeleri noktasındaki kazanımları ve çok daha fazlasını HBR Türkiye’ye anlattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş