“Farkındalık, Öğrenme ve Olguların Doğası Üzerine Düşünmek”

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

Kriz dönemleri belirsizliklerle, gerek geçici gerekse kalıcı hale gelecek değişimlerle şekillenir ve bunları etkin bir şekilde yönetebilenler için ciddi gelişim fırsatları barındırır. Gelişime giden yolsa farkındalıktan geçer. 2002’den beri sayısız kuruma ve lidere koçluk hizmeti veren MareFidelis’in kurucusu ve baş danışmanı Dost Can Deniz, böyle dönemlerde liderlerin koçluk kabiliyetlerini geliştirmelerinin, öğrenen zihin yapısına sahip olmalarının önemini; hem kendilerini hem de kurumlarını gelişim yoluna nasıl sokabileceklerini, fırtınalı dönemlerde huzuru bulmanın yollarını ve çok daha fazlasını HBR Türkiye’ye anlattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KOÇLUK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş