Daha fazla içerik için

Kostas Maros

HBR Türkiye: 110 ülke ve 3 milyarı aşkın bir nüfus, birbirinden farklı kültürleri içeren dev bir pazar demek. Farklı, coğrafyalar, farklı iş yapma biçimleri, farklı kültürler...Bunu yönetmenin özel bir formülü var mı? Tuygan Göker: Bir organizasyon şeması oluşturdum; ülkeleri sekiz bölgeye ayırdım. Her birinin başına tecrübeli ve değerli bir lider getirdim. Her birini sıklıkla ziyaret ediyorum. Bu ülkelerdeki insanlarla birlikte olmaya, onları anlamaya çalışıyorum.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş