Sessiz Cinsiyet

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Olimpia Zagnoli

Geçenlerde şaşırtıcı bir hikaye duydum: Kadın bir CEO, şirketindeki üst düzey bir pozisyon için mükemmel bir adayla ilgili detayları kısaca dinledikten sonra odadaki gruba “Kulağa harika geliyor, kadın mı erkek mi?” diye sordu. Erkek cevabı geldiğindeyse “Tüh!” dedi sesli bir şekilde. Adamla henüz görüşmemişti bile. Bunun gibi hikayeler, son 10 yılda gittikçe hararetlenen tartışmaları haklı çıkarıyor. Her şey Susan Faludi’nin 1999’da yayınladığı Stiffed kitabıyla başladı ve ardından gelen...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş