Ryohin Keikaku Yönetim Kurulu Başkanı İle Muji'nin Global Gelişiminin Grafiğini Çizmek Üzerine...

Ocak 2018

Daha fazla içerik için

Japon perakende şirketi Saison Group’un alt kuruluşu Seiyu’nun yöneticileri, ev eşyaları, gıda ve giyim hattı olarak Mujirushi Ryohin’i (Muji) 1980’de piyasaya sürdüklerinde, ana fikir, her Japon tüketicinin ihtiyaç duyacağı, süsten ve aşırı tasarımdan uzak, güzel ve hesaplı ürünler satmaktı. Gerçekten de Mujisrushi Ryohin’in anlamı “markasız kaliteli ürünler” idi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş