Rönesans İnsanına İhtiyacımız Var

Mart 2019

Daha fazla içerik için

Değişim, hep vardı. Ve yaşadığımız çağda daha hızlı, daha güçlü ve çok daha kalıcı bir şekilde varlığını devam ettiriyor. Peki değişimin temelinde ne var? Bu soru sorulduğunda akla hemen yeni teknolojiler geliyor. Oysa değişen, teknolojiden önce insanın kendisi; ihtiyaçları ve beklentileri. İnsanın değişimiyle birlikte toplumsal dinamikler de bir çığ gibi ardı ardına dönüşüm sürecine giriyor. Herhangi bir alanda şekillenen ihtiyaç ve beklentiler tıpkı bir virüs gibi diğer alanlara da hızlı şekilde yayılıyor. Hiçbir sektör, hızla ve radikal şekilde değişen beklentilerin etkisinin dışında kalabilecek durumda değil

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş