Roblox CEO’su ile Topluluk Destekli İnovasyonun Yaygınlaşması Üzerine…

Mart 2022

Daha fazla içerik için

Erik Cassel ile birlikte çevrimiçi platformumuz Roblox’un ilk versiyonunu çıkardığımızda, kullanıcılarımız yalnızca arkadaşlarımızdan, ailelerimizden ve Google reklamları yoluyla ulaştığımız 100 kadar teknoloji meraklısından oluşuyordu. O zamanlar platformda tek bir deneyim vardı. En yoğun zamanlarda bile ancak 30-40 kişi aynı anda oynuyordu. Erik ve ben ise moderatörlük yaparak topluluğumuzun güvenli ve nezaket temelli kalmasını sağlıyorduk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş