Revo Capital Kurucu Ortağı ile Yatırımcılar Nezdinde Güven İnşa Etmek Üzerine…

Şubat 2023

Daha fazla içerik için

2013’te, 66 milyon dolarlık fonla yatırım hayatımıza başladığımızda, Türkiye merkezli teknoloji start-up’larına yatırım yapan ilk fonlardan biriydik. Aynı zamanda odağına Türkiye’de finansal teknoloji (fintek) ve kurumsal yazılım hizmetlerini alan tek risk sermayesi fonu konumundaydık. Yola çıkarken öngörümüz, yazılım tabanlı teknolojilerin tüm sektörlere sağladığı yüksek katma değer, ihracat potansiyeli ve istihdam olanakları ile rekabetçi üstünlük yaratacağı ve 10 yıl içerisinde hem Türkiye’nin hem de dünyanın en büyük şirketlerinin teknoloji firmaları olacağı yönündeydi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş