İşgücünü Doğru Yönetmek

Nisan 2023

Daha fazla içerik için

Son dönemde ChatGPT’ye gösterilen ilgiyle birlikte insan-makine ilişkisi sıklıkla gündemimize geliyor. Verimlilik için otomasyonda yapay zeka ve robotların nerelerde konumlandırılacağı, insan faktörünün en doğru şekilde nasıl kullanılacağı, insan-makine ilişkisinde etik kuralların nasıl tanımlanması gerektiği ise önümüzdeki dönemde iş dünyasının ajandasında önemli bir yer tutacak gibi görünüyor. Araştırmalar, üretkenlikten ziyade esnekliği temel alan, insanları işlerinde daha mutlu ve daha iyi hale getiren bir otomasyona odaklanmanın organizasyonları daha başarılı kılacağına işaret ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş