Daha fazla içerik için

Gareth Bentley

Geçtiğimiz on yılda, hükümetler ve kuruluşlar, kamu sağlığını tehdit eden HIV/AIDS, sıtma ve su yoluyla bulaşan hastalıklarla savaşmak için dünya çapında yıllık yaklaşık 9 milyar dolar harcadılar. Buna rağmen her yıl, pek çoğu gelişmekte olan ülkelerde yaşayan 13 milyondan fazla insan etkili bir koruma veya tedavinin olmadığı sağlık koşulları nedeniyle hayatını kaybediyor. Neden? Ortak yanıt, maliyeti ve erişim adaletsizliği nedeniyle sağlık hizmeti önünde oluşan bariyerleri işaret ediyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş