“Paylaşım Ekonomisi” Oyununun Kurallarını Öğrenmek

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Antony Hare

Bir filo kiralama şirketi, yeni kurulacak araba paylaşım şirketini müşteri kaybetmeden tamamen entegre edebilir mi? Henry Beyer, Houston’un merkezindeki ofisinden çıkıp sokağın karşısındaki otoparkta bulunan bir Mini Cooper’a doğru yürüdü. Yepyeni VillageCar kartını kapı kolunun önünde hafifçe sallayıp arabaya bindi. İş arkadaşı Tony Cummins arka koltuğa uzanıp eline bir çift çorap aldıktan sonra “Birileri bir şey unutmuş” dedi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş