Olasılıksızların Olasılığı ve Stratejik Yönetimde Yeni Yaklaşımlar

Aralık 2016

Daha fazla içerik için

Stratejik planlamanın en önemli çıktısı “stratejik yol haritalarıdır”. Şirketlerin arzu ettiği vizyona ulaşması için ne yapması gerektiğini adım adım planlayan stratejik yol haritalarının hazırlanması oldukça kapsamlı ve emek yoğun bir analiz dönemi gerektirir. Hâkim görüşe göre gelecek ne kadar iyi analiz edilirse yol haritalarını tatbik etmek ve amaca ulaşmak o kadar kolay olur ve dolayısıyla stratejik planlama başarılı olur.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş