Ofis Değişimi Doğru Yönetilirse Şirket Performansının Artırabilir

Aralık 2015

Daha fazla içerik için

Pek çok şirket, ofis değiştirme konusuna ilkel ve eski yöntemlerle bakıyor. Şirketler, binalarını ve ofis ortamlarını değiştirmek üzere iken, pek çok soru işareti, dev yatırımlar ve beklenmeyen engeller içeren yorucu bir süreç başlar. Bu proje, genellikle “patron meselesi” olarak tanımlanır çünkü şirket içerisinden ve dışarısından bir hayli kaynak gerektirir. Nispeten kısa bir zaman sürecinde alınan tüm kararlar, çalışma ortamına yönelik uzun vadeli koşullar doğuracaktır.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş