O Ürünü Satmalı Mısınız?

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Graham Samuels

Sabahları Golden Gate Park’ında koşarken Olivia Torres işini düşünmemeye çalışırdı ama bugün kendini engelleyemiyordu. Chartoff Yayıncılık’ın pazarlama ve yeni ürün geliştirmeden sorumlu direktörü olarak, şirketin lider ekibine kısa süre önce El Diablo adında bir e-kitap dizisi sunmuştu ve herkes projeye bayılmıştı. Olivia toplantıdan çıkarken kendini harika hissediyordu ve gün sonunda şirketin kurucusu ve CEO’su Harris Chartoff “Bugünkü sunumun çok iyiydi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş