İhmale Gelmeyen Konular

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

Hayli iddialı olan kapak başlığımız aslında iş dünyasının çok uzun zamandır içinde bulunduğu bir ikilemi işaret ediyor: Dürüstlükten taviz vermemeyi şiar edinmek veya işin yürümesi için olurunu bulmak. Ancak burada çok ince bir kırmızı çizgi var, özellikle de “olurunu bulmak” yaklaşımında... Zira sahtekarlık-dürüstlükten sapma gibi tuzaklara düşme ihtimali, bu süreci tehlikeli kılıyor. Fakat burada etik açıdan bakıldığında tuzakların dışında bir oyun alanı da var...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş