"En İyiler" Sayısı

Şubat-Nisan 2015

Daha fazla içerik için

Harvard Business Review Türkiye olarak özel bir sayıyla karşınızdayız. Aynı zamanda 2. yılımızı kutladığımız bu sayı için yola çıkmamızın temel nedenlerinden biri de son iki yılda Türkiye iş dünyasında yaşandığını gördüğümüz değişimi ve gelişimi bir kez daha pekiştirmek. 24 sayı boyunca gerek dünyadan gerekse Türkiye’den değerli yazarların kaleminden birçok makale yayımladık. İnovasyondan stratejiye, genç kuşağı anlamaktan büyük veri analitiğine yenilikçi alanlarda yeni fikirler, farklı bakış...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş