Sorumluluk Sahibi Bir Eş Kariyerinizi Nasıl Zıplatır?

Mart 2015

Daha fazla içerik için

Kariyerinde ilerlemeye çalışan profesyoneller için bir eş, çok önemli bir tavsiye, teselli ve destek kaynağı olabilir. Ancak ne tür bir eş, gelişiminiz için size destek olabilir? St. Louis’deki Washington University’den Brittany C. Solomon ve Joshua J. Jackson, Avustralya’dan binlerce haneden toplanan verileri kullanarak kişilerin karakteristik özelliklerinin eşlerinin iş hayatındaki sonuçlarına etkilerini analiz etti. Veriler, kişiliğin “beş temel” boyutu olarak bilinen alana yönelikti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş