Müşteri İlişkilerinin Sırrını Çözün

Temmuz-Ağustos 2014

Daha fazla içerik için

Tüketicilerin her zaman markalarla ilişkileri olmuştur ama müşteri verilerini analiz etmek üzere geliştirilen sofistike araçlar nihayet pazarlama şirketlerinin bu ilişkileri kişiselleştirmesine ve yönetmesine olanak sağlıyor. Bu yeni güç, yeni bir güçlüğü de beraberinde getiriyor: İnsanlar artık şirketlerden nasıl bir ilişki istediklerini anlamalarını ve en uygun yanıtı vermelerini; kendi üzerlerine düşeni yapmalarını bekliyor. Maalesef pek çok marka bu beklentileri karşılayamıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş