Üst Düzey Pazarlama Teknolojistinin Yükselişi

Temmuz-Ağustos 2014

Daha fazla içerik için

IT, pazarlamanın merkezine oturdu ve gitgide daha fazla şirket her iki pozisyonda da görev yapmış hibrit yöneticilere yer veriyor. Pazarlama hızla iş dünyasının teknolojiye en bağlı kollarından biri haline geliyor. Bir araştırma ve danışmanlık şirketi olan Gartner’ın 2012’deki öngörüsü, 2017 yılı itibariyla bir şirketin üst düzey pazarlama yöneticisinin (CMO) teknoloji harcamalarının, üst düzey teknoloji yöneticisininkinden (CIO) fazla olacağı yönünde.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş