“Metaverse’ün 10 Yılda 1 Milyar İnsana Ulaşmasını Bekliyoruz”

Mart 2022

Daha fazla içerik için

Facebook’un ana stratejisini sosyal teknoloji evriminin bir sonraki halkası olan metaverse üzerine kurmasıyla gözler yeni marka Meta altındaki yapılanmaya ve gelecek hedeflerine çevrildi. Bu süreçte yalnızca ürün oluşturmaya değil yeni ekosistemler yaratmaya da odaklanan Meta, metaverse için gerekli olan regülasyonların belirlenmesi, uygun teknoloji ve içeriklerin geliştirilebilmesi adına işbirliklerine gidilmesi noktasında çalışmalara devam ediyor. Meta Türkiye ülke direktörü İlke Çarkcı Toptaş ile metaverse vizyonunu, Meta’yı ve gelecek planlarını konuştuk

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş