İK’nın Yeni İşletim Sistemi: Esenlik Deneyimi

Mart 2022

Daha fazla içerik için

Çalışan esenliği dendiğinde aklınıza yosunlu smoothie’ler ve göz yogası (evet, öyle bir şey var!) geliyor ve akabinde gözlerinizi deviriyorsanız haklısınız. Geçtiğimiz 10 senedir çalışan esenliği alanında girişimcilik yapıyorum ve inanın, keçilerle yapılan pilates hiç ilgimi çekmiyor (evet öyle bir şey de var). Bu süre zarfında çalışan esenliği hem hacim hem de öncelik olarak evrildi. Global Wellness Institute verilerine göre günümüzde çalışan esenliği 61 milyar dolarlık global bir pazar ve kendisini ateşlemeye devam eden McKinsey rakamlarına göre 1,5 trilyon dolarlık bir tüketici pazarı ile daha da güçlenmiş durumda.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş