Vaka Çalışması: Çalışanlardan Biri Freelance Oldu, Şimdi Herkes Aynı Şeyi İstiyor

Mart 2022

Daha fazla içerik için

“BU ONUN İÇİN doğru hamleydi. Onunla yüklenici olarak çalıştığımız için çok şanslıyız.”Blackbird reklam ajansının kreatif hizmetler direktörü Veer Saini, en başarılı tasarımcılarından biri olan ve birkaç ay önce kendi şirketini kurmak üzere işinden ayrılan Ishan Misra hakkında konuşuyordu. Blackbird, Ishan’ın şirketinin ilk müşterisi olmuştu ve Veer bunları söylediğinde, gidişat hakkında bilgi vermek üzere İK direktörü Diya Mathur’un ofisini ziyaret ediyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş