Mavi Okyanus Liderliği [Editörden]

Mayıs 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

HBR olarak her zaman gurur duyduğumuz bir özelliğimiz vardır ve bunu vurgulamak bize mutluluk verir: İş dünyasına yeni fikirler ve uygulanabilir sistematikler sunmak. Harvard Business School Press bundan 10 yıl öncesinde W. Chan Kim and Renée Mauborgne’in kaleme aldığı bir kitap ile Mavi Okyanus Stratejisi kavramını tanıttı. Aslında bu konsept devrimsel bir yaklaşımı işaret ediyordu zira iş dünyasının ana argümanı olan “rekabet et, savaş” mantığının yerine daha “yumuşak bir güç” kullanmak...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş