Ekibinizin Kolektif Zamanını Yönetin

Haziran 2014

Daha fazla içerik için

James Joyce

Profesyonellerin çoğu, zaman yönetimine yanlış yoldan yaklaşıyor. İşyerindeki işleri yetiştiremeyenlerin bireysel olarak başarısız olduğu düşünülüyor – aynen diyet ya da egzersiz planlarını bozanların sorununun otokontrol ya da disiplin yoksunluğu olduğuna inanıldığı gibi. Bu durum karşısında pek çok zaman yönetimi uzmanı, kişiye özel koçlar gibi bireysel alışkanlıklara odaklanıyor. İş listesine sadık kalmak, e-postaları her an kontrol etmemek ya da erteleme alışkanlığından kurtulma...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş