L’Oréal Çok Kültürlülükte Ustalaşıyor

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Getty Images

Her küresel işletmenin kalbinde tam anlamıyla çözülememiş bir problem yatar: Ölçek ve kapsam olarak başarılı ekonomiler, tek tiplilik ve sektörler arası etkinlik entegrasyonu talep eder. Ancak bölgesel ve yerel pazarlarda hizmet vermek ürünlerin, hizmetlerin ve iş modellerinin yerel şartlara uyarlanmasını gerektirir. Amerikalı ve Avrupalı şirketler gözünü gelişmekte olan ekonomilerdeki müşterilere diktikçe, küresel boyut ve yerel farklılaşma ihtiyacı git gide artacak gibi görünüyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş