Kurumsal Sosyal Sorumluluk Faaliyetlerine Katılan Çalışanlar Önemli Amaç ve Farkındalıklara Sahip

Ağustos 2019

Daha fazla içerik için

Doktora çalışmalarını Maltepe Üniversitesi’nde tamamlayan Dr. Özgür Tekbaş, kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerine katılan ve katılmayan çalışanların kurumsal sosyal sorumluluk anlayışlarını incelemek ve karşılaştırmak için Türkiye’nin önde gelen bir şirketler grubundaki 20 çalışanla yüz yüze görüşmeler yaparak veriler topladı. Toplanan verileri betimsel analiz ile değerlendirdi ve kurumların hissedarlarına, üst yönetimine ve ilgili departmanlarında görev yapan yöneticilere önemli içgörüler sağladı. Sonuç:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: SOSYAL SORUMLULUK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş