Kulaklık Avantajı

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

Aksan, cinsiyet ve ses kalitesi gibi faktörlerin insanların ses yoluyla aktarılan materyale tepkilerini etkilediğine dair pek çok kanıt bulunuyor. Yeni bir araştırma, insanların sesli materyalleri dinlemelerini sağlayan teknolojinin de tepkileri etkileyen önemli bir faktör olduğunu ortaya koyuyor. Yaklaşık 4 bin katılımcının yer aldığı beş deneyde, sesli materyalleri kulaklıkla dinleyen insanlar hoparlörden dinleyenlere nazaran karşı tarafa daha yakın hissettiler ve bu durum onların kararlarını, tutumlarını ve davranışlarını etkiledi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş