Daha fazla içerik için

Şirketlerin, insan ilişkileri iyi liderlere her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Şirketler uzun zamandır, işe almak istedikleri bir CEO’da veya başka bir üst düzey yöneticide ne aradıklarını biliyorlardı: teknik uzmanlık, üstün yönetim becerileri ve finansal kaynakları başarıyla idare edebildiğini gösteren bir çalışma geçmişi. Bu pozisyonları dışarıdan adaylarla doldurmaya çalıştıklarında, yöneticilerine bu becerileri kazandırma konusunda üne kavuşmuş GE, IBM ve P&G gibi şirketlerin ve McKinsey ve Deloitte gibi profesyonel hizmet devlerinin tepe yöneticilerini tercih ediyorlardı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş