Evreka Kurucu Ortağı ve CEO’su ile “Hizmet Olarak Sürdürülebilirlik” Yaklaşımı Üzerine…

Temmuz 2022

Daha fazla içerik için

Son yılların en kritik konuları arasında yer alan iklim krizi, etki odaklı işlerin ve her alanda sürdürülebilirliğin önemini artırdı. Kuşkusuz, sürdürülebilirliğin temelinde kaynakların ve atıl ürünlerin doğru yönetimi, diğer bir deyişle atık yönetimi yatıyor. Bugün atık yönetimi, gezegenimizi tehdit eden sorunlara yönelik çözümün en önemli parçalarından biri. İklim krizi, kaynak krizi ve enerji krizi gibi baş etmekte zorlandığımız sorunlara atıklarla büyüyen çevre problemlerinin de eklenmesi konunun hem ciddiyetini hem de aciliyetini gözler önüne seriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş