Kitle Bankacılığında Birey Odaklılık

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Coşkun Çeler

HBR Türkiye: Piyasalar ve düzenlemeler bu kadar sık değişirken, kriz, Amerika’da bitip Avrupa’daki başlarken, Türkiye’deki denetleyici kurumlar düzenlemeleri bu kadar değiştirirken sürdürülebilir başarı nasıl sağlanabilir? Ergun Özen: Garanti Bankası’nın başarısı iş yapış şeklimizle alakalı. Bizim müşteri odaklı bir iş modelimiz var. Çünkü müşteri en önemli varlık nedenlerimizden biri; bunu hep en öne koyarız. Tüm iş modellerimizin merkezinde müşteri var.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş