“Kendimizi Artık Mobiliteyle Tanımlıyoruz”

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

2021 yılında global açılıma ağırlık veren, geçtiğimiz ay ABD’de üç lokasyonda yeni operasyonlarını başlatan Getir, genişleme stratejisine yeni yılda da devam edecek. Ölçeklenmeyi sağlamak adına kârlılık yerine büyümeyi önceleyen şirket, Türkiye’de e-ticaret ve perakende sektörlerine yapacağı yeni yatırımlarla hizmet çeşitliliğini artırmaya ve dikey büyümeye odaklanıyor. Getir yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortağı Tuncay Tütek ile şirketin mobilite etrafında gelişen organizasyonel yapısı, süper uygulama olma yolunda atılan adımları ve hızlı büyümeyle şekillenen yeni yetenek arayışına ilişkin bir söyleşi yaptık.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş