Müzakereye Yeni Bir Bakış

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

Ted + Chelsea Cavanaugh

Müzakere stresli bir süreçtir zira kaybedebileceğimiz çok şeyimiz vardır: para, fırsat, zaman, ilişkiler, itibar. Bu durum sıklıkla, karşı tarafın zaaflarından istifade etmek ya da güçlü görünmek isteyen insanların en kötü yönlerini ortaya çıkarır. Müzakerelerde, karşımızdakilere daha adaletli davranıp onların da bize adil karşılık vermesini sağlayacak bir yol olsa hepimiz için daha iyi olmaz mıydı? Önümüzdeki sayfalarda tam da bunu başarmanızı sağlayacak, kolay, pratik ve sahada denenmiş bir yaklaşım sunacağız.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş