Kabalığın Bedeli

Ocak-Şubat 2013

Daha fazla içerik için

Lasse Skarbovik

İş yerinde kabalık gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve artıyor. Son 14 yıl içerisinde binlerce çalışanla iş yerinde kendilerine nasıl davranıldığına ilişkin anketler yaptık ve bunların yüzde 98’i kaba davranışlara maruz kaldıklarını söyledi. 2011 yılında çalışanların yarısı haftada en az bir kez kaba davranışlarla karşı karşıya kaldığını belirtti. 1998’de bu oran yalnızca dörtte birdi. Maliyetler kârlılığı da yavaş yavaş ortadan kaldırıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş