Inovasyon Riski: Daha Akıllıca Karar Verin

Nisan 2013

Daha fazla içerik için

Tom Gauld

Kendinize şunu sorun: Boston’dan New York’a bir kar fırtınasının ortasında gitmek zorunda kalsaydınız, arabada mı daha rahat ederdiniz yoksa motosiklette mi? Dört çekerli aracı tercih etme ihtimaliniz daha yüksek. Öte yandan kaza istatistiklerine bakarsanız, dört çekerli araçların piyasaya sürülmesinin karlı günlerde kilometre başına düşen ölü sayısını azaltmadığını görürsünüz. Bu da inovasyonun karlı havalarda sürüşü daha güvenli hale getirmediği sonucuna varmanıza yol açabilir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş