Hesap Analistinize Ayak Uydurun

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Lasse Skarbovik

Büyük bir Amerikan bankasında çalışan üst düzey bir kontitatif analist birkaç yıl önce bana “Neden mortgage defterini kapatmadığımızı bilmiyorum, elimde mortgageların birçoğunun geri ödenmeyeceğini açıkça ortaya koyan bir model vardı” dedi ve bu modeli mortgage işindeki amirine gönderdiğini söyledi. Mortgage departmanının başına neden bu tavsiyeyi dikkate almadığını sorduğumda bana “Analist bana bir örnek gösterseydi, bu örnek benim bir anlam çıkarabileceğim şekilde olmazdı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş