Her Pivotun Bir Hikâyeye İhtiyacı Var

Temmuz-Ağustos 2017

Daha fazla içerik için

Şirket kurmuş olanlar, orijinal iş planları ne olursa olsun bir start-up yönetmenin hızlı akan hipotezleri, deneyleri ve yönlendirmeleri idare etmeyi gerektirdiğini bilirler. Bunlar da genelde çok farklı bir modelin benimsenmesiyle sonuçlanır. Fakat pivot noktalarını iyi belirleyen girişimciler bile altında yatan gerçekleri müşterileriyle, yatırımcılarıyla ve gazetecilerle paylaşmaları gerektiğinin aksi takdirde gidişattaki değişimin kafalarını karıştırabileceğinin ya da hayal kırıklığına uğratabileceğinin her zaman farkında olmuyorlar.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş