SoulCycle'ın CEO'su İle Trend Bir Sektörde Sürdürülebilir Büyüme Üzerine...

Temmuz-Ağustos 2017

Daha fazla içerik için

Bir kuralım var: Aynı şeyi üç kişiden duyduğum zaman, o şeyi denemem gerekiyor. SoulCycle’ı 2008 yılında birkaç arkadaşımdan duydum. O dönemde, Soulcycle iki yaşındaydı ve sadece bir salonu vardı, o da Manhattan’ın Batı Yakası’nda. Hemen ilgimi çekti. Grup fitness sınıflarını seviyordum ve düzenli koşuyordum ancak hiç Spin yapmamıştım. Birkaç defa kapalı alan bisikletçiliği denemiş ancak bundan hiç keyif almamıştım. Arkadaşlarım bu salonun farklı olduğu sözünü verdiler.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş