Hedefleri Pazarlamak

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Günümüzün iş dünyasında hedefler olmazsa olmazlardan. Her geçen gün daha da küreselleşen ve küreselleştikçe de rekabetin daha sert olduğu bir iş dünyasında hedeflerle yatıp kalkmamız kadar normal bir durum yok. Öyle ki birçoğumuz hedeflerimizi evlilik yıl dönümlerinden bile daha net hatırlıyoruz. Söz konusu hedefler olduğunda ister hedefleri veren olalım isterse hedefleri alan, çıkarlar ortak bir paydada buluşuyor. Ortaya çıkan sonuç ya kazan-kazan ya da kaybet-kaybet oluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş