HDD Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurucusu ile Sivil Toplum Kuruluşlarında Dinamik Yönetişim Yapıları Kurmak Üzerine….

Kasım 2022

Daha fazla içerik için

İklim krizinin dünya gündeminin ilk sırasına yerleştiği, insani ve doğal afetlerin gezegenimizi kasıp kavurduğu, hemen her alanda ekosistem sürdürülebilirliğinin tartışıldığı günümüzde her paydaş üzerine düşenin en iyisini yapabilmek için çalışıyor. Gezegenimiz ve üzerindeki tüm canlıların sağlığı ve refahı için değer üretebilmek, döngüsel bir ekonomi oluşturarak insanların esenliğini artırmak, gerçekleştirilen çalışmalarla toplumda pozitif etki yaratabilmek artık çok daha kritik önemde. Etki yaratmak kadar bu etkinin sürdürülebilirliğini sağlamak da bir o kadar elzem. Bu meydan okumaysa topyekûn bir çalışma ve sektörler ile paydaşlar arasında sağlam işbirlikleri gerektiriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş