Kendi Marka Platformunuzu İnşa Etmek

Kasım 2022

Daha fazla içerik için

Geleneksel büyük perakende zincirleri (ABD’de Walmart, Fransa’da Carrefour ve Almanya’da Kaufland gibi) birer marka toplayıcısı. Bu zincirler çok farklı kategorilerde tüketicilere sayısız markalı ürün ve karşılaştırma yapabilecekleri bilgiler sunuyor. Diğer perakendeciler ise yiyecek-içecek, giyim ya da mobilya gibi spesifik kategorilere odaklanabilir. Hugo Boss ve Dyson gibi markalı ürün imalatçıları, kendi hikayelerini yazarak sadık kitlelerinin ilgisini üzerlerinde tutmayı başardılar. Ne var ki tekil marka mağazaları müşteri tabanını genişletmek için bilhassa kısa vadede pek iyi bir araç değil gibi görünüyor, dolayısıyla markalı ürünler için perakende toplayıcılar üzerinden satış hâlâ en büyük gelir kaynağı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş