Şirketiniz Amazon’da Satış Yapmalı mı?

Kasım 2022

Daha fazla içerik için

Birkenstock’un mantar tabanlı deri terliklerinden giyen insanların tasasız, kimseyle öyle kolay kolay kavgaya tutuşmayacak tipler olduğu düşünülür. Ne var ki Almanya merkezli ayakkabı üreticisinin üst düzey yöneticileri son birkaç yıldır söz konusu Amazon olduğunda sinirlerine hakim olamıyorlar. Amazon ile uzun yıllardır ortaklık sürdüren Birkenstock Americas, Amazon’un üçüncü taraf satıcıların platformda kendi ürünlerinin taklitlerini sattığı gerekçesiyle 2017 yılında site üzerinden satışlarını durduklarını açıklamıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş