Hayatımız İş: Murat Gülsoy

Haziran 2017

Daha fazla içerik için

Hem başarılı bir bilim insanı hem de ödüllere doymayan bir yazar: Murat Gülsoy. Gülsoy, Mühendislik ve Psikoloji eğitimi gördü. 1992-2002 yılları arasında arkadaşlarıyla Hayalet Gemi dergisini çıkardı. 2001 yılında Bu Kitabı Çalın adlı kitabıyla Sait Faik Hikâye Armağanı, 2004 yılında Bu Filmin Kötü Adamı Benim kitabıyla Yunus Nadi Roman Ödülü, 2013 yılında Baba Oğul ve Kutsal Roman ile Notre Dame de Sion ödülü ve 2014 yılında Gölgeler ve Hayaller Şehrinde kitabıyla Sedat Simavi Edebiyat Ödülü’nü aldı. Öykü ve romanları çeşitli dillere çevrilen Murat Gülsoy ile hayal gücünden beslenmek ve özgün olmak üzerine konuştuk… Röportaj: Mehtap Demir

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş