Vaka Çalışması: Güçlü Bir Kültür Fazla Güçlü Olabilir mi?

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Chennai’de bulunan orta büyüklükteki bir IT hizmetleri şirketinin Parivar’daki operasyonlarının başında bulunan Kumar Chandra, toplantı odasının ekranına yansıttığı sunumda şu soruyu soruyor: “Bu kaçaklar listesinin uzunluğu ne kadar?” İK başkan yardımcısı Indira Pandit dışındaki herkes bu soru karşısında sessizce güldü. Yaklaşık 100 çalışan önceki haftalarda istifa etmişti. “Çalışanlarınızın yaptıkları işe alımlardan daha hızlı bir şekilde eleman kaybediyoruz,” dedi Pandit, işe alım müdürü ...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş