En İyi Müşterilerinizi Daha da İyi Yapın

Mart 2014

Daha fazla içerik için

Jacobo Rosati

Yaklaşık bir yıl öncesine kadar Kraft’ın yöneticilerinin Velveeta markasına ilişkin büyüme beklentileri ortalama düzeydeydi. Tüketicilerin doğal ve organik ürünlere kaymasıyla birlikte işlenmiş ve eritilerek yenen bir “peynir yemeği” olan Velveeta’in satışları durgunlaştı. Bu ürünü satın alan müşteriler genelde ürünü yılda bir-iki kere ve çoğu zaman sos olarak kullanıyorlardı. Ama Kraft’la çalışmaya başladıktan ve süpermarket taramalarıyla tüketici paneli verilerini analiz ettikten sonra...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş