Kendi Reklamını Yapmanın Riskleri

Ocak-Şubat 2014

Daha fazla içerik için

Serge Bloch

Herkes kendini över, orası kesin. Ancak öncelikle bunu nasıl başaracağınızı bilmeniz gerek. Geçen Eylül ayında Promote Yourself: The New Rules for Career Success kitabını masamda bulduğumda, şöyle bir içimi çektim. Gerçekten dünyanın buna ihtiyacı var mıydı? Kendiyle böbürlenen, hatta öyle ki arkasına yaslanmaktan neredeyse sandalyesini devirecek yeterince hırslı çalışanımız yok mu? İş yerlerimizin gerçekten merdivenleri daha hızlı çıkmaya ve hazıra konmaya odaklı, kendi kendinin reklamını...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş