Gençlerin Tercihi: İdeal İşverenler 2016

Eylül 2016

Daha fazla içerik için

Üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin gözünden ideal işverenler ve çalışma hayatının çerçevesi... Harvard Business Review Türkiye olarak yetenek dünyasının zihinsel arka planına olan yolculuğumuzu bu yıl da sürdürüyoruz. Universum tarafından gerçekleştirilen “Y Kuşağına Göre Türkiye’nin İdeal İşverenleri 2016” çalışması bu dünyanın yol haritasını gösteriyor.İşveren markası alanında dünyanın sayılı global şirketlerinden Universum tarafından 25 yıldan fazladır 5 kıtada 2.200 üniversiteden öğrencinin ve yüz binlerce genç profesyonelin katılımıyla ortaya çıkan İdeal İşveren Araştırması’nın Türkiye ayağı tamamlandı. 2016 yılı İdeal İşverenleri araştırması, ülkenin önde gelen 38 üniversitesinin İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik, Bilişim, Fen Bilimleri, Sağlık, Tıp, Edebiyat, Eğitim ve Sosyal Bilimler öğrencilerinden toplam 36.227 gencin ve 11.927 genç profesyonelin katılımıyla gerçekleşti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş