Y Kuşağı Şirketlerden Ne İstiyor?

Eylül 2016

Daha fazla içerik için

Bağlamın giderek karmaşıklaştığı, rekabetin günbegün yayıldığı yaşadığımız çağın; iş yaşamına sunduğu en önemli kavrayış, bilginin temel üretim faktörü olduğu. Kurumsal dünya, bu sayede, bilgi ekonomisinin en önemli girdisinin insan olduğu ve insanın da kaynak değil, kıymet olduğu gerçeğiyle yüzleşiyor. Bu noktada, ideal çalışanlar arayan şirketler ve ideal işverenler arayan genç yeteneklerin buluşması her zamankinden de kritik bir hâl alıyor. Peki, kurumsal dünya, yeni nesil yeteneklerin değişen istek ve beklentilerinin ne derece farkında?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş