En Zor Kararlarla Nasıl Başa Çıkarsınız?

Eylül 2016

Daha fazla içerik için

Her yöneticinin zorlu kararlar verdiği zamanlar olur; bu, işinin bir parçasıdır. Verilecek en zorlu kararlar, gri bölge diye tabir ettiğimiz; sizin ve ekibinizin, verileri toplamak ve olası en iyi analizi yapmak için çok çalıştığınız fakat hâlâ ne yapacağınıza karar veremediğiniz durumlarda ortaya çıkar. Böyle zorlu durumların karşısında kolaylıkla güçsüz hissedilebilir. Yine de bir lider olarak yapmanız gereken bir karar vermek ve ilerlemektir çünkü bu durumlarda sizin hükmünüzün kritik bir önemi vardır.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş